ایجاد یک حساب کاربری

املاک مثبت+

املاک مثبت کیش+ به عنوان اولین املاک با ساختاری سازمانی و با استفاده ازمشاورین متخصص در حوزه املاک در جزیره زیبای کیش، تلاش می کند تا بهترین پیشنهادات ملکی را مبتنی بر نیازها و خواسته های مشتریان ارائه دهد. از آنجا که، مشتریان به هنگام تصمیم گیری در مورد ملک رویا ئی که بر حال و آینده خانواده شان  تأثیر می گذارد، و بخش مهمی از زندگی شان می باشد ، خانواده شان را در آن اسکان می دهند ، و جایی است که خاطرات و تجربیات دلپذیرشان شکل می گیرد و آینده خانواده شان را به تصویر می کشند، نیاز به مشاوره های تخصصی دارند، این مجموعه قصد دارد خدمات و مشاوره های حرفه ای خود را همانند شریکی دلسوز به مشتریان و سرمایه گذاران عزیز ارائه دهد.

با توجه به اینکه جزیره زیبای کیش دارای موقعیت منحصر بفردی چه به لحاظ جغرافیائی و چه به لحاظ زیرساخت های سرمایه گذاری متنوع  همراه با حمایت  های همه جانبه سازمان منطقه آزاد کیش از سرمایه گذاران می باشد، این جزیره   به یکی از مهمترین مناطق برای سرمایه گذاری داخلی بالاخص حوزه مسکن  تبدیل شده است.بی  تردید چشم‌انداز این جزیره زیبا  در آینده  بسیار چشمگیر خواهد بود. بنابراین ملک می‌تواند سرمایه‌گذاری معتبری در این جزیره محسوب شود. با توجه به این چشم انداز و مزایای سرمایه گذاری در جزیره، این مجموعه تمام توان خود را برای ارائه  خدمات ذیل به مشتریان و سرمایه گذاران عزیز با هدف رضایتمندی و ایجاد تجربه ای به یادماندنی به کار گرفته است:

  1. ارائه مشاوره حرفه ای در مورد ارزش املاک و مستغلات
  2. ارائه مشاوره حقوقی
  3. برآورد قیمت کارشناسی املاک برای فروشندگان

   ۴.سپردن ملک برای فروش و یا اجاره از طریق وب سایت و بدون مراجعه حضوری

  1. ارائه مشاوره آنلاین از طریق سایت و شبکه های اجتماعی املاک

اهداف ما

۱.دستیابی به برترین و حرفه ای ترین جایگاه مشاوره ملکی در ایران

۲.فعالیت حرفه ای در سراسر ایران

۳.ایجاد ارتباط موثر با تمامی سرمایه گذاران ایران

۴.همکاری با کلیه مشاوران و آژانس های املاک در تمامی شهرهای ایران

ماموریت ما

مأموریت ما ارائه بالاترین سطح خدمات به مشتریان برای کمک به آنان  در هنگام خرید یا فروش و سرمایه گذاری است.ماموریت ما این است که بر اساس نیازهای شما، در هنگام  تصمیم گیری برای انتخاب بهترین، زیباترین و سودآورترین گزینه در زمینه املاک و مستغلات به شما یاری دهیم.

آقای احمد آرای

بنیانگذار / مدیرعامل

اقای علی قطبی

مشاور مدیر عامل در حوزه کسب و کار،مدیر آموزش

اقای رضا توکلی

مدیر داخلی

خانم پریسا مقصود

طراح سایت و انفورماتیک

املاک مثبت +

مثبت فکر کنید ،اتفاقات خوب حتما رخ خواهد داد

بازگشت به بالا